Amway Artistry

20151119-1939671014

Merhaba, bugün sizlere 1 aydan fazla süredir kullandığım ve çok memnun kaldığım yeni bir cilt bakim serisinden bahsetmek istiyorum; yoğun nemlendirme özelliğine sahip Amway Artistry-Hydra V .

Biliyorsunuz cilt tipi ne olursa olsun, onu nemlendirmek, cilt bakımının temel taşlarindan biridir. Ben şahsen, 17-18 yaşımdan beri, makyaj yapmamış bile olsam, geceleri yatmadan önce mutlaka yüzümü uygun bir ürünle temizler ve cilt tipime göre bir kremle nemlendiririm. O yıllarda hafif bir nemlendirici yeterli geliyorken, yaşım ilerledikçe, nem ihtiyacının artmasıyla birlikte cildim mat, pürüzlü ve sert görünmeye başladı ve biraz daha yoğun nemlendiricilere ihtiyaç duyar oldum. 35 yaşından sonra ise, nemlendiricileri, serumlarla destekleme dönemi geldi. O yüzden de Artistry-Hydra V serisi, bütün ürünleri ile tam ihtiyacımı gidererek, komple bakım yapmama olanak veriyor.

İçeriğindeki saf Norveç fiyort suyu, zengin besleyiciler içeren Himalaya Pembe Kaya Mineralleri ve nemi tutan Hawaii Acaisi gibi ender bileşenler ile, cildin görünüm ve hissiyatını geliştirmesine katkı sağlıyor ve 3 günlük kullanım sonrasında bile cildiniz daha sağlıklı, daha esnek ve daha canlı bir görünüme kavuşuyor. Serideki FERAHLATICI KÖPÜKLÜ TEMİZLEYİCİ ve FERAHLATICI TONİK, cildinizi temizleyip canlandırarak bakıma hazırlarken, CANLANDIRICI KONSANTRE CİLT SERUMU, özel bakım uyguluyor ve en son aşamada ise, Yağlı Ciltler için, CANLANDIRICI JEL, tüm cilt tipleri için, BESLEYİCİ JEL KREM, Kuru ciltler içinse, YENİLEYİCİ NEMLENDİRİCİ KREM ile yoğun nemlendirme sağliyor. GÖZ İÇİN CANLANDIRICI JEL KREM ise, tüm cilt tipleri için kullanılabiliyor.

Benim genel olarak yaşımı göstermediğim söylenir çevremde, ancak bu aralar özellikle ‘Sen yüzüne ne yaptın? Güzelleşmişsin, parlamışsın’ gibi yorumlar alıyorum sıklıkla. Biraz rejim yapıp zayıflamış olmamın da etkisi vardır bunda muhtemelen ama Amway Artistry’nin payı da inkar edilemez.

Bu arada, biliyorsunuz Amway bir doğrudan satış şirketi, dolayısıyla Amway  ürünlerine Amway Serbest Girişimcileri yoluyla ulaşabilirsiniz. Bir Amway Serbest Girişimcisine yönlendirilmeniz için Amway Türkiye Merkez Ofisini aramanız yeterli. Bunun dışında dilerseniz, www.amway.com.tr üzerinden de seçebileceğiniz Amway Serbest Girişimcileri aracılığıyla Türkiye’nin her yerinden 7 gün, 24 saat sipariş verebilirsiniz. Sipariş verilen ürünler Türkiye’nin neresi olursa olsun ortalama 72 saat içinde yerine ulaştırılıyor. Benden söylemesi 😉

DSC_2606 DSC_2608

20151119-332309056 20151119-1842956271

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir