Vaseline

!cid_0B84DDAC-83CC-44BE-89C8-568B79FAA111

Bizler, güzelliğine meraklı, bakımlı kadınlar olarak, her gün yeni bir kozmetik ürünün piyasaya sürüldüğü günümüz dünyasında, bir ürüne sadık kalmakta oldukça zorlanıyoruz sanırım. Ama gene de her ne denersek deneyelim, gene dönüp defalarca kullandığımız ve vazgeçemediğimiz bir kaç ürün, eminim hepimiz için vardır. İşte benim için onlardan biri, kesinlikle Vaseline Nemlendirici Jel.
Çok eskiden annem kullanırdı, ben de ondan görüp, ilk gençlik yıllarımdan beri her türlü ihtiyacım için hep kullanmışımdır. Burada bulunmadığı için, yurtdışına gittiğimde, kavanoz kavanoz alırdım veya giden biri olunca mutlaka ısmarlardım. Mesela ben kendimi bildim bileli, ara sıra özel durumlar dışında hiç manikür pedikür yaptırmam. Evde, kendim, tırnaklarımı törpüledikten sonra, üzerlerine Vaseline Nemlendirici Jel sürüp, biraz bekletir, iyice yumuşayınca, tırnak etlerimi içe doğru iterim. Böylece tırnak etleri alınmış ve gayet manikürlü gibi görünür. Ayrıca ayak bakımım için, yatmadan önce Vaseline Nemlendirici Jel ile nemlendirip, pamuklu bir çorap giyip yatarım, ertesi sabah ayaklarım yumuşacık uyanırım. Bu mucizevi jelin kullanım alanı aslında o kadar çok ki, burada hepsini saymak biraz zor.
Mesela koyu renk ojeleri çıkartmadan önce, tırnak etrafına sürerseniz, ojenin bulaşmasını önlemiş olursunuz. Aynı şekilde dip boyadan önce saç diplerinize sürdüğünüzde, boyanın bulaşmasına engel olur. Veya bir miktar deniz tuzu ile karıştırırsanız, harika bir vücut peelingi elde edersiniz, gibi, gibi, gibi…
O yüzden, eğer denemediyseniz, mutlaka tavsiye ederim, üstelik şimdi tüm market, parfümeri ve eczanelerde bulabilirsiniz, benim eskiden yaptığım gibi uğraşmanıza gerek yok:) Ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, buradan bakabilirsiniz.
!cid_0B84DDAC-83CC-44BE-89C8-568B79FAA111 DSC_4229 DSC_4237 DSC_4260 DSC_4262 DSC_4273 DSC_4291

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir